po lewej aneks kuchenny, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,3 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. 2 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na I piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 44 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowy apartament do wynajmu jest nowy i zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Atrakcyjna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy. Wokół znakomicie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz komunikacyjna. Na wyciągnięcie ręki sklepy, szkoły, przychodnia etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + taras + sypialnia + łazienka + przedpokój + garderoba. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone i umeblowane w bardzo wysokim standardzie. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje miejsce w garażu podziemnym 250 zł/m-c (możliwość dwóch obok siebie). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1412)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377