widok na komfortową kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 1,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. Kawalerka. Studio. 1 pokój.
Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 22 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu zaprojektowane w nowoczesnym stylu:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– antresola
– przedpokój.

Wszystkie pomieszczenia urządzone w bardzo wysokim standardzie z klimatyzacją. Na uwagę zasługuje również doskonała lokalizacja w prestiżowej okolicy, ok. 7 siedmiu minut od centrum. Nieopodal liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe etc. Lokalizacja gwarantuje znakomite połączenie z każdą częścią miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1418)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199