nowoczesny design wnętrza luksusowego apartamentu na wynajem Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2 900 złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje.
Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na parterze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 59 metrów kwadratowych. Wystawa okien na wschód i zachód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych najemców.

Elitarna lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji, w pobliżu licznych lokali, dyskontów, słynnej dzielnicy Kazimierz, Kładki Ojca Bernatka, Kopca Krakusa oraz Bulwarów Wiślanych to jedna z najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno ucieszą rozległe tereny zielone.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: taras + aneks kuchenny + salon + łazienka + sypialnia + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia wykończone zostały w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu.

Luksusowy apartament do wynajęcia w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Ogromny potencjał to kolejna z zalet oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament na wynajem doskonale nadający się jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy dochodowy wynajem. Z okien i tarasu ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na okolicę.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 900 złotych. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1308)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242