po lewej salon, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 2 500 złotych miesięcznie na wynajem. Trzy pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na drugim piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 85 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajmu gotowy do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się:
– salon
– łazienka
– przedpokój
– kuchnia
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:
– 2 sypialnie
– wc.

Długą listę zalet oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu zamyka elitarna lokalizacja w centrum, w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowa: liczne sklepy, szkoły, apteki, banki. W zaledwie kwadrans można dojść do Rynku Głównego.

Zapewniamy wysoką jakość obsługi , rzetelność i bezpieczeństwo transakcji. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1364)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377