widok z holu na luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,2 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. 3 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1979 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 50,6 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód. Luksusowy apartament do wynajmu przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia są kompletnie umeblowane i wyposażone, czyste i zadbane. Okna PCV z roletami wewnętrznymi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Mocnym atutem luksusowego apartamentu na wynajem jest jego atrakcyjna lokalizacja, w otoczeniu wielu sklepów, placów zabaw dla dzieci etc. Właściciel ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia preferuje najem okazjonalny. Bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 złotych. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1603)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl
Tel. +48 518 013 569