po lewej kuchnia, po prawej salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Łódź

Apartament wynajem Łódź

Ekskluzywny apartament w Łodzi (łódzkie) za 1 450 złotych miesięcznie na wynajem. 3 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2011 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 46,32 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południowy zachód. Luksusowy apartament do wynajmu zaprojektowany przez architekta, kompletnie umeblowany w wysokim standardzie i przy zastosowaniu najlepszych jakościowo materiałów.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na cichym, bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu. W sąsiedztwie liczne sklepy, przedszkola, szkoły etc. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy wielostanowiskowy garaż. Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-162)

Kontakt:
Tel.. +48 694 215 326