eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Poznań

Apartament wynajem Poznań

Ekskluzywny apartament w Poznaniu (wielkopolskie) za 2,3 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. 2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 50 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy zachód. Luksusowy apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania przez nowego najmującego.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy i zaprojektowany przez projektanta wnętrz w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie do wynajmu kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
– kuchnia
– pokój dzienny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– taras

Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców strzeże całodobowa ochrona, monitoring, drzwi antywłamaniowe oraz wideodomofony. Prestiżowa lokalizacja na terenie unikalnej inwestycji, która łączy kameralny klimat z najnowszymi trendami w architekturze Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób pragnących ciszy i spokoju. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce parkingowe w hali garażowej za 200 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  4 000 zł. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-79)

Kontakt:
tel. +48 507 542 999