nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Wieluń

Apartament wynajem Wieluń

Luksusowy apartament we Wieluniu (łódzkie) za 1 200 złotych miesięcznie do wynajęcia. 2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 33 metry kwadratowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta, najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej klasy użytymi materiałami. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu kompletnie umeblowane i wyposażone.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + hol. Na wyciągnięcie ręki jest placu zabaw dla dzieci, wiele sklepów, banków, szkół etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC. (096-1389)

Kontakt:
tel. +48 790 759 999