komfortowy i prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Wrocław

Apartament wynajem Wrocław

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 2 450 złotych miesięcznie na wynajem. 2 pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na I piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 48 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest jego przepięknie zadbany i utrzymany ogród (80 mkw). Dla osób zmotoryzowanych przewidziano wynajęcie miejsca postojowego w cenie 200 zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + przedpokój + aneks kuchenny + sypialnia + salon + łazienka z wc. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są kompletnie wykończone i wyposażone w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Wnętrze zaprojektowane i zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku. Spokojna gama barw – biele z akcentami czerni oraz szarości.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Długą listę zalet luksusowego apartamentu na wynajem zamyka atrakcyjna lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15403)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21