po lewej nowoczesny salon, po prawej sypialnia w luksusowym apartamencie do wynajęcia Wrocław

Apartament wynajem Wrocław

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 3,9 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem. Trzy pokoje.
Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się na szóstym piętrze ośmiokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu na wynajem wynosi 73,73 metra kwadratowego. Wystawa okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament do wynajmu gotowy od razu do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia całkowicie wyposażony i umeblowany. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje miejsce postojowe w podziemnym garażu (200 zł/m-c). Dużym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji. Nieopodal wszystkich niezbędnych usług oraz rozległe tereny rekreacyjne.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników zainstalowane są inteligentne systemy elektroniczne. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + aneks kuchenny + wc + sypialnia + łazienka + gabinet + hol. Pomieszczenia są klimatyzowane oraz efektownie oświetlone. Część wyposażenia zaprojektowana przez znanego architekta wnętrz.

Ekskluzywny apartament na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15459)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel.+48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21