zaaranżowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Wrocław

Apartament wynajem Wrocław

Luksusowy apartament we Wrocławiu (dolnośląskie) za 2,7 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. Trzy pokoje.
Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na czwartym piętrze ośmiokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 50,65 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do zamieszkania.

Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu kompletnie umeblowane i wyposażone. Cena do negocjacji ze zdecydowanym najmującym. Rodziny posiadające auta ucieszy na pewno przewidziane miejsce postojowe w garażu podziemnym za cenę 100 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament do wynajęcia w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”.

Funkcjonalny rozkład pokoi wraz z ich eleganckim wykończeniem oraz aranżacją to kolejna zaleta tego luksusowego apartamentu do wynajęcia:
– 2 balkony
– salon
– garderoba
– aneks kuchenny
– przedpokój
– 2 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się niebywale atrakcyjną lokalizacją w znanej i poszukiwanej na rynku inwestycji. Dogodny dojazd do centrum. Luksusowy apartament do wynajmu po raz pierwszy, kompletnie nowy. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15460)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707