przepiękna bryła ekskluzywnego dworu do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Dwór do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 535 tys. zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 812 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 658,6 m2 na okazałej działce liczącej 4 400 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż rozłożone na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży z 1945 roku adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może malowniczą lokalizacją wśród bujnych, zielonych lasów. Do centrum miasta dojechać można w kilka minut (1,5 km). Luksusowy dwór na sprzedaż podzielony został na dwie strefy: mieszkalną oraz techniczną, a to czyni do idealną propozycją na działalność usługowo-komercyjną. Dodatkowo na działce znajdziemy: wiatę + budynek pomocniczy + 2 budynki garażowe + budynek agregatorni. na koniec warto nadmienić, że zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego luksusowy dwór na sprzedaż usytuowany jest na terenie oznaczonym symbolem UP: zabudowa o drobnej funkcji usługowo-produkcyjnej z zabudową mieszkaniową opcjonalnie.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego dworu bądź/i kredytu na jego zakup, skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-3218)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl