imponująca bryła ekskluzywnego dworu do sprzedaży Poznań (okolice)

Dwór do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3 mln zł (17 647 zł/m2). Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 30 000 m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyposażony w liczne nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład panele fotowoltaiczne. Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się swoim olbrzymim potencjałem gospodarczym – doskonale nadaje się do prowadzenia komercyjnej aktywności. Znajdziemy tu pokoje hotelowe na 45 miejsc noclegowych, plac zabaw dla dzieci, letni ogród, wigwam, sala z wolierami dla papug, salę weselna (na 150 osób), mini zoo, boksy dla zwierząt, zagrody dla zwierząt, plażę, staw, kawiarnię z zapleczem kuchennym, portiernię. Na zmotoryzowanych czeka duży parking.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pralnia + pokój dzienny + kuchnia + łazienka + taras + jadalnia
KONDYGNACJA 1: balkon + 2 sypialnie + 2 pokoje dla dzieci + łazienka.
Luksusowy dwór na sprzedaż wchodzie w skład prestiżowego kompleksu zabudowań.

Zainteresowanych zapraszam do osobistego zapoznania się z oferowanym do sprzedaży luksusowym dworem podczas prezentacji. Więcej szczegółów udzielę osobiście. Zapraszam do kontaktu. Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-51)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl