reprezentacyjna bryła ekskluzywnego dworu na sprzedaż Wielkopolska

Dwór do sprzedaży Wielkopolska

Luksusowy dwór na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 800 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 9000 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu znajdziemy pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym najwyższego poziomu bezpieczeństwa, komfortu, wygody oraz prestiżu. Luksusowy dwór na sprzedaż z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży ustalona została na 2,7 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 3 375 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowaną, okalającą działką z kortem tenisowym i basenem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: otwarte przestrzenie + łazienka + kotłownia + siłownia
KONDYGNACJA 0: strefa SPA (duży basen, przebieralnia, łazienka, oddzielna toaleta) + trzystanowiskowy garaż + pralnia/suszarnia + 2 pokoje kąpielowe + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pracownia + 2 pokoje kąpielowe + 3 sypialnie.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom prestiż, luksus, wygodę (ogrzewanie podłogowe), prywatność i poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się swoim nowoczesnym projektem i aranżacją wnętrz zgodnie ze współczesnymi trendami.

Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2184)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl