frontowa elewacja luksusowego dworu do sprzedaży Myszków (okolice)

Dwór na sprzedaż Myszków (okolice)

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Myszkowa (śląskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 730 tys. zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 1 460 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 500 m2 na okazałej działce liczącej 1 715 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi rozłożonych na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod działalność agroturystyczną albo dom seniora. Sprzyja temu znakomita lokalizacja w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W okolicy znajdziemy wiele ścieżek pieszo-rowerowych i ciekawych miejsc do zwiedzania. Luksusowy dwór na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń: kuchnia + 7 pokoi + salon + 3 łazienki + pralnia + kotłownia + 5 wc + pomieszczenia socjalne dla pracowników.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży jest częściowo podpiwniczony (80 mkw.) i dysponuje nieużytkowym poddaszem, które można adaptować na cele mieszkalne. Właścicieli aut ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe. Niebywałe wrażenie robi starannie zagospodarowany ogród z możliwością komercyjnego wykorzystania dla gości. Luksusowy dwór na sprzedaż adresowany do majętnych biznesmenów, chcących prowadzić w nim działalność agroturystyczną.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny dwór do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy: agmyz@wgn.pl. Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-999)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl