kameralny pokój gościnny z kominkiem w luksusowym dworze do sprzedaży Myszków (okolice)

Dwór na sprzedaż Myszków (okolice)

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Myszkowa (śląskie). Wygodny metraż 500 mkw. łącznie z ogromną działką 1 715 mkw. i atrakcyjną ceną 650 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowy dwór na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego dworu do sprzedaży składa się z ośmiu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowego dworu na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 1 300 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod działalność agroturystyczną albo dom seniora. Sprzyja temu korzystna lokalizacja w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W otoczeniu znajdziemy wiele ścieżek pieszo-rowerowych, a także ciekawych do zwiedzania warowni obronnych. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
– pomieszczenia socjalne dla pracowników
– pokój dzienny
– kotłownia
– 7 pokoi
– pralnia
– kuchnia
– 5 wc
– 3 łazienki.

Luksusowy dwór na sprzedaż jest częściowo podpiwniczony (80 mkw.), a także dysponuje nieużytkowym poddaszem, które można adaptować na cele mieszkalne. Osoby zmotoryzowane ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe. Niebywałe wrażenie robi starannie zagospodarowany ogród z możliwością komercyjnego wykorzystania dla gości. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany do majętnych biznesmenów, chcących prowadzić w nim działalność agroturystyczną.

W razie wszelkich pytań (luksusowy dwór na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy: agmyz@wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-999)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl