reprezentacyjne wejście i frontowa elewacja ekskluzywnego dworu do sprzedaży Poznań (okolice)

Dwór na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Funkcjonalny metraż 225 m2 wraz z dużą działką 6500 m2 nad jeziorem i atrakcyjną ceną 1 650 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywny dwór do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z lat 30-tych XX wieku położony w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnego dworu do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 333 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowy dwór na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może bogato wykończonym wnętrzem oraz ogromnym potencjałem o przeznaczeniu również komercyjnym (baza noclegowa dla letników). Sprzyja temu wspominana już atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora z dobrze rozwiniętą linią brzegową, co w szczególności przypadnie do gustu amatorom aktywnego wypoczynku, wielbicielom windsurfingu oraz miłośnikom wędkarstwa.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym dworze na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: salon + kuchnię + sypialnię + łazienkę + hol wejściowy + korytarz + kotłownię
na PODDASZU znajdziemy: kuchnię + 3 pokoje + garderobę + łazienkę.
Ekskluzywny dwór do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną, nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń księgą wieczystą.

Luksusowy dwór do sprzedaży po kapitalnym remoncie wnętrza obejmujący m.in.
– wymianę instalacji
– wykonanie izolacji przeciwwilgociowych
– wykonanie izolacji termicznej
– wymianę dachu
– wymianę okien

W przypadku wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży, pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację luksusowego dworu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego dworu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego dworu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-216)

e-mail: s.tamborski@wgn.pl