widok od frontu na luksusowy dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Dwór na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny dwór na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy dwór do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 000 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 20 000 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego dworu. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowy dwór na sprzedaż pochodzi z 1789 roku. Dziewięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1,65 mln złotych, funkcjonalny metraż 550 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Unikalna lokalizacja w otoczeniu malowniczego starodrzewia oraz doliny Bobru to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Luksusowy dwór na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań gospodarczych, garażu, budynku z planowanym przeznaczeniem na salę bankietową oraz krytym kortem tenisowym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym dworze na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: część rehabilitacyjno-rekreacyjna + kotłownia
KONDYGNACJA 0: pokój bilardowy + kuchnia + łazienka + pokój + sypialnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie typy studio z łazienkami + pomieszczenia do zaadoptowania.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3330)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl