kameralne i dystyngowane wnętrze salonu w ekskluzywnym dworze do sprzedaży Legnica (okolice)

Dwór sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy dwór na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położony w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 500 mkw. Ekskluzywny dwór do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 859 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowy dwór na sprzedaż zaaranżowany na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywny dwór do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo okazyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 178 zł/mkw. przy metrażu 205,62 mkw.

Luksusowy dwór na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
CZĘŚĆ DZIENNA: pokój gościnny z dodatkową kuchnią, łazienką i wyjściem na ogród + wc + łazienka + gabinet + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny
PODDASZE: powierzchnia pod cele mieszkalne.
Właścicieli aut na pewno zainteresują dwa osobne garaże z osobnymi bramami wjazdowymi.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym ogrodem włoskim, gdzie znajdziemy wiele nasadzeń rzadko spotykanych drzew i krzewów. Ponadto ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się elegancko i stylowo wyposażonym wnętrzem. Więcej informacji na temat luksusowego dworu na sprzedaż udzielę osobiście bądź na prezentacji, na którą zapraszam. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego dworu. Przy sprzedaży gwarantujemy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji. Kupując z Nami, kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3384)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl