imponujące rozmachem wejście do luksusowego pałacu na sprzedaż kujawsko-pomorskie

Pałac do sprzedaży kujawsko-pomorskie

Luksusowy pałac na sprzedaż w województwie kujawsko-pomorskim. Ekskluzywny pałac do sprzedaż z rynku wtórnego wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 23 698 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ dziesięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 581,69 m2. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 1,89 mln zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywny pałac do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 249 zł/m2.

Luksusowy pałac na sprzedaż otoczony jest przepięknym, zadbanym parkiem w wieloma walorami krajobrazowymi. Rosną tu różnorodne okazy starodrzewia zdominowane przez gatunki liściaste. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zachwyca swoją elegancja, prestiżem, komfortem oraz przestronnością:
KONDYGNACJA -1: łazienka + 2 kuchnie + pokoje gościnne + pomieszczenia towarzyszące + chłodnia
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + 3 sypialnie + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: barek + sala balowa.
Pokoje i pomieszczenia w luksusowym pałacu na sprzedaż przeszły remont, podczas którego m.in. odnowiono stolarkę okienną, drzwiową, podłogi oraz ściany (pod nadzorem konserwatora zabytków).

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem do komercyjnego wykorzystania. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany jest w eklektycznym stylu z elementami secesyjnymi na planie nieregularnego prostokąta z wieloma ryzalitami, wykuszami oraz wnękami. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego pałacu na sprzedaż. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8307)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl