frontowa elewacja luksusowego pałacu na sprzedaż Śląskie

Pałac do sprzedaży Śląskie

Luksusowy pałac na sprzedaż w Śląskiem. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 940 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 63 000 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy dużą liczbę pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy pałac na sprzedaż oddany do użytkowania w 1680 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 6 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 6 383 zł/m2.

Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa swoim komercyjnym potencjałem z przeznaczeniem na organizację okolicznościowych imprez. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ciekawą lokalizacją w malowniczej okolicy rezerwatu przyrody i kompleksu leśnego. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany został do Gminnego Rejestru Zabytków.

Luksusowy pałac na sprzedaż imponuje przepięknie odrestaurowanymi i odremontowanymi wnętrzami, gdzie dominują barokowe meble. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym pałacu do sprzedaży: winiarnia + kuchnia + łazienka + sala kominkowa + jadalnia + 2 hole + pokój + 6 apartamentów z łazienkami + 2 królewskie apartamenty + 3 sale bankietowe na max 130 osób. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się również swoim znakomicie zadbanym, angielskim parkiem z urokliwym starodrzewem. Rosną tu lipy, kasztany i buki. W parku znajdziemy także ładny staw.

Ekskluzywny pałac do zachwyca też imponującą historią. W dawnych czasach zamieszkiwali tu najznakomitsi właściciele, których znamy z kart historii Polski. Luksusowy pałac na sprzedaż spodoba się na pewno estetykom szesnastowiecznej architektury, którzy dostrzegą przepiękne bryły, skrzydła boczne i portalem z 4 kolumnami.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-684)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl