okazała bryła ekskluzywnego pałacu do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 160 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1,85 mln zł, czyli 2 403 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż o czterech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 770 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy pałac na sprzedaż z 1888 roku. Najlepszego sortu materiały budowlane i wykończeniowe.

Luksusowy pałac na sprzedaż zwolniony z podatku VAT. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zaaranżowany na trzech kondygnacjach:
KONDYGNACJA -1 / PIWNICA
KONDYGNACJA 0 / PARTER
KONDYGNACJA 1 / PIĘTRO
KONDYGNACJA 2 / PODDASZE
KONDYGNACJA 3 / strych.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami mają możliwość wybudowania parkingu na terenie posesji.

Luksusowy pałac na sprzedaż znajduję się na terenie, do co którego Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje:
– teren wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej
– teren zabudowy usługowej i opieki zdrowotnej
– teren zabudowy administracyjnej
– teren zabudowy kulturalno-usługowej
– tereny sportowo-rekreacyjne
– zabudowę dla obiektów oświatowych.

Luksusowy pałac na sprzedaż o dużym potencjale ze względu na ogromne możliwości adaptacyjne. Ekskluzywny pałac do sprzedaży olśniewa nobilitującą lokalizacją w centrum. Niedaleko znajdziemy piękny park. Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu i do zapoznania się z jego pełną dokumentacją.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-30)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl