reprezentacyjne wejście do luksusowego pałacu na sprzedaż województwo kujawsko-pomorskie

Pałac na sprzedaż w województwie kujawsko-pomorskim

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w województwie kujawsko-pomorskim. Powierzchnia 2885,39 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład trzydziestu trzech pokoi to ważne jego zalety. Do kolejnych atutów luksusowego pałacu na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, historyczny kształt z 1754 roku, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 6 000 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowy pałac na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 4,5 mln złotych, co daje  1 560 zł za metr kwadratowy.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany do krajowego rejestru zabytków (od 1785 roku prowadzona jest księga wieczysta). Na terenie posesji  znajduje się dodatkowy budynek bankietowo-hotelowy z dwoma salami nawet na 300 osób na parterze i ok. 24 pokoje gościnnymi, dzięki czemu luksusowy pałac na sprzedaż znakomicie nadaje się na prowadzenie w nim działalności komercyjnej, jak na przykład domu spokojnej starości, restauracji albo hotelu.

Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż przeszło kapitalny remont, podczas którego wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, stolarkę okienną, urządzenia sanitarne, posadzki, glazury w łazienkach, centralne ogrzewanie etc. Ekskluzywny pałac do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją elegancją, pięknem i unikatowością. W środku zachowały się oryginalne, witrażowe drzwi, okna i posadzka z XIX wieku w stylu architektury eklektycznej. W głównym budynku ekskluzywnego pałacu do sprzedaży znajdują się sale bankietowe na 100 osób, na piętrze 5 pokoi gościnnych każda z łazienka, razem ok 18 łóżek plus część mieszkalna prywatna o pow. ok 80 m2. W podziemiach część gastronomiczna i biurowa.

Długa listę zalet tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja na Szlaku Piastowskim, nieopodal jeziora i parku. Lokalizacja zapewnia także dostęp przy drodze krajowej. Zapraszam na prezentację tego luksusowego pałacu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny pałac do sprzedaży, kredyt na zakup),  skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Przy transakcji zakupu luksusowego pałacu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego dalszy remont. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (024-205)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl