reprezentacyjne wejście do ekskluzywnego pałacu na sprzedaż w województwie śląskim

Pałac na sprzedaż w województwie śląskim

Ekskluzywny pałac o powierzchni 940 metrów kwadratowych w województwie śląskim za 6 mln złotych do sprzedaży.
Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 383 zł. Ekskluzywny pałac do sprzedaży oddany do użytku w drugiej połowie siedemnastego wieku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 63 tysiące metrów kwadratowych powierzchni.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży z niezwykle bogatą historią adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności miłośnikom historii oraz biznesmenom, którzy chcą prowadzić tu działalność komercyjną (hotel, organizowanie imprez okolicznościowych). Wcześniej luksusowy pałac na sprzedaż zamieszkiwały znamienite rody.

Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Wnętrza umeblowane barkowymi meblami. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany jest do Gminnego Rejestru Zabytków. Na osobną uwagę zasługuje starannie utrzymany i zadbany, angielski park z urokliwym starodrzewem oraz dużym stawem.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się między innymi z trzech sal bankietowych na ponad 130 osób, dwóch królewskich apartamentów, sześciu standardowych apartamentów oraz licznych pokoi na poddaszu. Wisienką na torcie jest szesnastowieczna winiarnia z kleinowskimi sklepieniami. (181-685)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
Tel. +48 533 544 646