frontowa elewacja luksusowego pałacu do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Wygodny metraż 2 120,09 mkw. łącznie z ogromną działką 7 250 mkw. i atrakcyjną ceną 3,4 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowego pałacu na sprzedaż jest także znakomita cena za metr kwadratowy 1 604 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wybudowany w neoklasyczny stylu z 4-kolumnowym portykiem wgłębnym na frontowej fasadzie. Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa bogatą historią i poszczycić się może bogatą historią. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca imponującym potencjałem z przeznaczeniem na działalności gospodarczą. Znakomicie sprawdzi się pod centrum leczenia uzależnień, dom seniora, ośrodek rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, SPA, klinikę urody.

Luksusowy pałac na sprzedaż znajduję się pośród przepięknego parku ze starodrzewem i stawem, w obrębie nobilitującego zespołu pałacowo-parkowego. Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna-sprzedaży tego ekskluzywnego pałacu. Gwarantujemy obsługę formalnoprawną transakcji. Obiecujemy efektywną a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego pałacu. Zapraszamy na prezentację. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2175)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl