reprezentacyjne wejście z kolumnami do luksusowego pałacu do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Wygodny metraż 2 000 mkw. łącznie z ogromną działką 43 500 mkw. i atrakcyjną ceną 3,89 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1678 roku. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowego pałacu na sprzedaż jest także znakomita cena za metr kwadratowy 1 945 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowy pałac na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego zespołu pałacowo-parkowego wyróżnionego w przewodniku po Wielkopolsce jako trzeci z najpiękniejszych obiektów pałacowych. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca barokową architekturą z dobudowanymi ćwierćkolistymi, parterowymi galeriami, a także wieżami bramnymi.

Luksusowy pałac do sprzedaż pochwalić się może imponującą historią oraz dużym, marketingowym potencjałem (klinika medycyny estetycznej, ośrodek leczenia uzależnień, dom opieki, centrum konferencyjne, hotel z restauracją, miejsce do organizacji wesel i innych uroczystości). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym pałacu do sprzedaży to między innymi:
– siedem sal konferencyjnych na piętrze
– antresola
– mansardowe pokoje z możliwością zaadaptowania kolejnych na poddaszu
– 3 sale konferencyjne na parterze.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży mieści się pośród imponującego pięknem parku z aleją lipową, klombami i alejkami z pierwszej połowy osiemnastego wieku. Park pierwotnie był francuski, ale w dziewiętnastym wieku został przekształcony na krajobrazowy. Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna – sprzedaży tego luksusowego pałacu. Zajmiemy się również przygotowaniem niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą i obsługą formalnoprawną całej transakcji. Zapewniamy efektywną a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na jego zakup. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego pałacu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2093)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl