okazała bryła i reprezentacyjne wejście do ekskluzywnego pałacu do sprzedaży Wielkopolska na

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu dedykowana jest osobom nie uznającym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wygodę. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w 1679 roku. Cena – 3,88 mln zł. Powierzchnia 2 110 m2 obejmuje piętnaście pokoi na dwóch kondygnacjach. Duża działka rozciąga się na 43 500 metrach mkw.

Luksusowy pałac do sprzedaży uważany jest za prawdziwą perłę w skali kraju i został wyróżniony w przewodniku po Wielkopolsce jako jeden z najpiękniejszych obiektów pałacowych. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może imponującą historią. Ekskluzywny pałac do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym – doskonały pod hotel z wykwintną restauracją, centrum konferencyjne, klinikę medycyny estetycznej, miejsce do organizacji wesel i innych uroczystości etc. Luksusowy pałac na sprzedaż składa się między innymi z oficyny (przy ewentualnej rozbudowie) + mansardowych pokoi z możliwością zaadaptowania kolejnych + antresoli + 10 sal konferencyjnych. Przy ekskluzywnym pałacu do sprzedaży rozciąga się malowniczy park z pierwszej polowy XVIII wieku z przepięknymi alejami lipowymi.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji zakupu tego ekskluzywnego pałacu. Gwarantujemy przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą. Zapewniamy obsługa formalnoprawna transakcji oraz efektywną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego pałacu. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2248)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl