reprezentacyjne wejście do ekskluzywnego pałacu na sprzedaż Dolny Śląsk

Pałac sprzedaż Dolny Śląsk

Luksusowy pałac o powierzchni 950 m2 na Dolnym Śląsku w cenie 7,5 mln zł na sprzedaż. Ekskluzywny pałac do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 5 000 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 895 zł. Rok budowy – XVII wiek. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży gotowa do zamieszkania. Luksusowy pałac na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + strefa kuchni + sauna + strefa spiżarni + sala klubowa + wc
KONDYGNACJA 0: sala koncertowa + sala balowa + sala kominkowa + sala konsumpcyjna
KONDYGNACJA 1: sypialnia nowożeńców + łazienka + strefa kawowa + 8 pokoi trzy-czteroosobowe
KONDYGNACJA 2: 2 pokoje rodzinne czteroosobowe + strefa kawowa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży odrestaurowany w 2012 roku przez właściciela. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem. Ekskluzywny pałac do sprzedaży znakomicie pasuje pod działalność gospodarczą – hotel, pensjonat, centrum SPA albo luksusową rezydencję. Warto podkreślić, że luksusowy pałac sprzedawany jest z kompletnym wyposażeniem. Niezwykle efektownie wygląda również zadbana i zagospodarowana działka.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-1997)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl