przepiękna i monumentalna architektura oferowanego do sprzedaży luksusowego pałacu Dolny Śląsk

Pałac sprzedaż Dolny Śląsk

Luksusowy pałac na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 6,7 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 957 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 7 000 m2 na okazałej działce liczącej 47 213 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pomieszczeń i pokoi rozlokowanych na trzech kondygnacjach. Rok budowy – 1878. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży mieści się na terenie przepięknego parku z pawilonem ogrodowym i rozległymi tarasami. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim rozmachem prestiżem i bogactwem. Niesamowicie efektownie prezentuje się zachowane wnętrza, hole, dwutraktowa, piękna klatka schodowa i korytarze wyłożone są ciemną dębiną. Warto podkreślić, że niemal wszędzie drewno jest bardzo bogato zdobione rzeźbieniami, kolumnami, oraz obrazami wklejonymi w boazerię. Na klatce schodowej wiszą z rzeźbionego drewna i jelenich rogów żyrandole. W wielu salach zachowały się ozdobne piece i marmurowe kominki. Dal przykładu sala balowa posiada bogatą sztukaterię i freski zdobiące ściany i sufit. W rzeźbieniach i sztukateriach przeważają motywy myśliwskie i architektoniczne.

Luksusowy pałac na sprzedaż zbudowany został na szkielecie barokowej budowli z 1787 r., a swój wizerunek uzyskał w wyniku przebudowy w 1870 r. Dzisiaj uchodzi za jeden z najpiękniejszych na Dolnym Śląsku. Elewacja oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu zachowała bogatą dekorację, głównie przy oknach w postaci szerokich gzymsów. Dodatkowo każde ze skrzydeł ma nieco odmienną stylistykę. Zapraszam na darmową prezentację tego luksusowego pałacu na sprzedaż. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-741)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl