imponująca rozmachem bryła ekskluzywnego pałacu do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny pałac na Dolnym Śląsku. Luksusowy pałac do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 142 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 47 213 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowy pałac na sprzedaż pochodzi z 1787 roku. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 6,7 mln złotych, funkcjonalny metraż 2 500 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowy pałac na sprzedaż znajduje się na terenie przepięknego parku z pawilonem ogrodowym i rozległymi tarasami. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje prestiżem, rozmachem i bogactwem. Duże wrażenie robią znakomicie zachowane wnętrza, hole, dwutraktowa, piękna klatka schodowa i korytarze wyłożone są ciemną dębiną. Warto podkreślić, że niemal wszędzie drewno jest bardzo bogato zdobione rzeźbieniami, kolumnami, a także obrazami wklejonymi w boazerię. Na klatce schodowej wiszą z rzeźbionego drewna i jelenich rogów żyrandole. W licznych salach zachowały się ozdobne piece i marmurowe kominki. Dal przykładu sala balowa posiada bogatą sztukaterię i freski zdobiące ściany i sufit. W rzeźbieniach i sztukateriach dominują motywy myśliwskie i architektoniczne.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zbudowany został na szkielecie barokowej budowli z 1787 r., a swój wizerunek uzyskał w wyniku przebudowy w 1870 r. Dzisiaj uchodzi jest za jeden z najpiękniejszych na Dolnym Śląsku. Elewacja oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu zachowała bogatą dekorację, głównie przy oknach w postaci szerokich gzymsów. Dodatkowo każde ze skrzydeł ma nieco odmienną stylistykę. Zapraszam na darmową prezentację tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-741)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl