po lewej salon, w oddali aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie) za 550 tys. złotych. Powierzchnia 112 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2015 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 141 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 911 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z dwoma stanowiskami parkingowymi pod drewnianą wiatą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją. Wokół cisza, spokój, lasy, tereny zielone. W pobliżu także sklepy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NAJNIŻSZEJ KONDYGNACJI: pokój + wiatrołap + wc + spiżarnia + taras + pralnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + kotłownia
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: łazienka + przedpokój + taras + sypialnia + pokój + garderoba
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI: garderoba + biuro.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornością, prestiżem i wygodą użytkowania, a na dodatek niebywale wysokim poziomem bezpieczeństwa (antywłamaniowe żaluzje). Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26179)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl