przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Funkcjonalny metraż 150 m2 wraz z dużą działką 527 m2 i atrakcyjną ceną 455 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 1998 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 7 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 3 033 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym, prywatnym basenem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
w PRZYZIEMIU znajduje się:
– wiatrołap
– 2 pokoje
– łazienka
– kotłownia
– sauna
– garaż
na PARTERZE mieści się:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– wc
– łazienka
na PIĘTRZE znajdują się:
– 2 pokoje
– balkon
– garderoba
na PODDASZU znajdziemy:
– 2 pokoje
– łazienkę.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26029)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl