przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 270 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 999 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 306 zł/mkw. przy metrażu 232 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom posiadającym samochód, którzy docenią garaż połączony z domem murowaną wiatą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: hol + taras + gabinet + spiżarnia + wiatrołap + pokój dzienny + kuchnia + łazienka
POZIOM 1: pokój bilardowy + balkon + garderoba + łazienka + hol + sypialnia + łazienka + 2 sypialnie z balkonem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również unikatową lokalizacją na wzgórzu z zapierającym dech w piersiach widokami na Beskidy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26243)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl