imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Wygodny metraż 450 mkw. łącznie z ogromną działką 1 225 mkw. i atrakcyjną ceną 1,39 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z ośmiu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 089 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Nie mniejszą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest też starannie utrzymany ogród z elementami małej architektury:
– miejscem na organizowanie ognisk
– grillem
– altaną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również do prowadzenia w niej działalności gospodarczej (np. pensjonat). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: kuchnia + 2 pokoje 2-osobowe + świetlica/jadalnia + 3 pokoje 2-osobowe + sauna + 2 pokoje typu studio 2- lub 4-osobowe + aneks kuchenny + 1 pokój 3-osobowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po kapitalnym remoncie. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25125)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl