po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 850 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1033-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 180 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 722 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w nasłonecznionym miejscu oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Duża zaletą jest również rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: wiatrołap + kuchnia + salon + taras + gabinet + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + garaż
PIĘTRO: 3 sypialnie + garderoba + łazienka
STRYCH: niewielkie pomieszczenie

Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana i ogrodzona działka. W pobliżu rzeka, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, w odległości kilkuset metrów sklepy i przystanki, las, szkoła, przedszkole.  To niezwykle piękna i widokowa okolica.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25970)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl