stylowy pokój dzienny z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3,3 tys. zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 128 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2002 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 660 tys. złotych, wygodny metraż 200 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się dla wielopokoleniowej rodziny. Niesamowicie efektownie prezentuje się starannie zadbana i obsadzona roślinnością działka. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z własnym basenem, 2 garażami, 2 balkonami i budynkiem letniskowym. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje:
– zabudowę stałą
– wyposażenie
– umeblowanie (zarówno budynku letniskowego).

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM MINUS JEDEN
POZIOM ZERO: kuchnia + 2 pokoje + spiżarnia + łazienka + wiatrołap
POZIOM JEDEN: łazienka + kuchnia + pokój + komunikacja + spiżarnia + balkon
POZIOM DWA: łazienka + pokój + komunikacja + garderoba + sypialnia
POZIOM TRZY: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje każdego już od pierwszej prezentacji dzięki swojej malowniczej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12528)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl