przestronne, historyczne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 125 m2 wraz z dużą działką 317 m2 i atrakcyjną ceną 649 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 1872 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 5 192 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, okazała bryła zaprojektowana przez słynnego artystę oraz bogata historia tego miejsca to najmocniejsze zalety oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER to:
– salon
– kuchnia
– pokój
– pralnia
– łazienka
PODDASZE to:
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– pokój
STRYCH.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż po generalnym remoncie w 2017 roku. Warto podkreślić również, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, jak np. zasilane instalacją fotowoltaiczną ogrzewanie podłogowe na podczerwień. Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależą dwie piwnice.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji w biurze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji,  jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12273)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl