prestiżowe, 2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 128,8 m2 wraz z dużą działką 430 m2 i atrakcyjną ceną 669 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 5 194 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + salon + łazienka + jadalnia + kuchnia + taras + antresola
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + pomieszczenie na strychu + komunikacja + łazienka + garderoba + kotłownia.
Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy dodatkowe pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 10,94 m2 znakomite do przechowywania rowerów albo sprzętu ogrodniczego.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Mocnym atutem jest także perfekcyjna lokalizacja na terenie kameralnego osiedla. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12294)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl