ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 128,8 m2 wraz z dużą działką 430 m2 i atrakcyjną ceną 669 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 194 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie zarówno komfortu (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne). Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto na pewno dodać korzystną lokalizację z bardzo dobrą komunikacją do miasta. Nie bez znaczenia jest również znajdujące się z tyłu budynku dodatkowe pomieszczenie gospodarcze do przechowywania rowerów i sprzętu ogrodniczego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + łazienka + antresola + jadalnia + taras + kuchnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje + kotłownia + garderoba + komunikacja
KONDYGNACJA 2: powierzchnia pod dodatkową sypialnię.
Warto w tym miejscu podkreślić nowoczesny styl wykończenia i aranżacji pomieszczeń z dbałością o każdy szczegół.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych . Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12497)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl