słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 735 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 244 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 136 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 780 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją nobilitującą lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM 1: garderoba + balkon + 4 pokoje + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim pieczołowicie utrzymanym ogrodem z wędzarnią. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresuje duży garaż, gdzie pomieszczą się dwa auta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12362)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl