zaprojektowane w rustykalnym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 192 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 317 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1872 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 649 tys. złotych, wygodny metraż 125 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.   Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie w 2017 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż projektu słynnego architekta. Wnętrze składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: 2 pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pralnia + łazienka + pokój + salon
KONDYGNACJA 1: garderoba + pokój + sypialnia + łazienka
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może bogatą, 150-letnią historią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w centrum miasta. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12719)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl