słoneczne i przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 950 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na 3 kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 417 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy 5 pokoi. Powierzchnia 200 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 590 000 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponująca lokalizacją w zacisznej części miasta, blisko centrum. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż odremontowane (robione gładzie, na podłogach panele i glazura, boazeria w korytarzu, na schodach etc.). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + taras + kuchnia + łazienka + pokój gościnny + korytarz
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + taras + 2 pokoje + łazienka + korytarz.

Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest także pomieszczenia gospodarcze. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mejlowego, a także na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12735)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl