kameralny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 192 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 317 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1872 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 649 tys. złotych, wygodny metraż 125 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z 2 praktycznymi piwnicami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. instalacja fotowoltaiczna czy ogrzewanie podłogowe na podczerwień itp. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2017 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO: łazienka + pralnia + pokój + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1 (PODDASZE): pokój + łazienka + garderoba + sypialnia
KONDYGNACJA 2: STRYCH.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż została wzniesiona prawdopodobnie przez słynnego architekta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nie tylko niebanalną historią budowy, ale także niespotykaną lokalizacją w samym centrum miasta. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12742)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl