nowoczesny projekt wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 188 zł/mkw. Starannie zadbana działka o pow. 145 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2016 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 690 tys. złotych, wygodny metraż 133 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (system alarmowy) i komfortu (klimatyzacja + centralne ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży efektownie oświetlone kombinacją świateł LED oraz oświetlenia tradycyjnego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: schody + korytarz + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + garaż
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + łazienka + hol + kuchnia + jadalnia + salon
PODDASZE: hol + schody + łazienka + 2 sypialnie + pokój z garderobą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana również do miłośników aktywnego wypoczynku, którzy docenią długie trasy rowerowe. Rodziny posiadające samochód ucieszy natomiast przynależny garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w ciekawej lokalizacji. W pobliżu wiele sklepów, ośrodek zdrowia, salon piękności, a także przepiękne, zielone lasy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12356)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl