kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 192 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 317 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1872 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 649 tys. złotych, wygodny metraż 125 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe na podczerwień oraz fotowoltaiczna instalacja. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność 2 pomieszczeń piwnicznych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + pralnia + pokój + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: pokój + garderoba + sypialnia + łazienka
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostało wyremontowane w 2017 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż projektu słynnego architekta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta i ciekawą historią. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 1519.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12932)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl