urzekające bogactwem wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 164,4 m2 wraz z dużą działką 1 000 m2 i atrakcyjną ceną 839 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 103 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Na działce znajduje się ponadto garaż, wiaty, warsztat i spiżarnia. Ekskluzywna willa do sprzedaży posadowiona jest na pieczołowicie wypielęgnowanej działce z mnóstwem różnorodnych drzew oraz iglaków. Warto zaznaczyć, że luksusowa willa na sprzedaż zapewnia wszystkim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (rolety antywłamaniowe) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna willa do sprzedaży doskonała do zamieszkania przez dwie rodziny.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: sień + sypialnia + hol + łazienka + jadalnia + kuchnia + 2 tarasy + salon + dodatkowe pomieszczenia
KONDYGNACJA 1: garderoba + pokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknie utrzymanym ogrodem. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością dwustanowiskowy garaż. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja wśród zieleni, w bliskiej odległości lasów oraz tras rowerowych. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12478)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl