widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,1 miliona złotych. Powierzchnia 274 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 3000 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 4 015 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (antywłamaniowe rolety w oknach, dwustanowiskowy garaż z bramą elektryczną). Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno wygodny rozkład pomieszczeń z podziałem na dwie kondygnacje:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– pokój kąpielowy
– salon
– oszklony łącznik
– balkon
– pokój
– kuchnię
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– łazienkę
– część sypialnianą.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane w stylu kolonialnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem oraz wyposażeniem.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11454)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl