kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 4000-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 274 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 015 zł. Cena – 1,1 mln złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim architektonicznym, kolonialnym stylem. Mamy tu bajeczny zapach egzotycznego drewna oraz naturalnych kadzideł. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są słoneczne, przestronne, widne i jasne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: salon + balkon + kuchnia + pokój + oszklony łącznik + pokój kąpielowy
na PIĘTRZE mamy: część sypialnianą + łazienkę.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwają antywłamaniowe okna z elektrycznymi roletami. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje wolno stojący, dwustanowiskowy garaż. Jeśli marzysz, by zamieszkać w atrakcyjnej okolicy pośród zieleni, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, to ta oferta spełnia twoje oczekiwania.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem oraz wyposażeniem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11454)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl