komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie) za 399 tysięcy złotych. Powierzchnia 80 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład trzech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 199 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 988 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Osoby zmotoryzowane mogą na terenie działki wybudować garaż i/lub wiatę samochodową. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane w nowoczesnym stylu z efektownym oświetleniem LED:
POZIOM -1: 2 pomieszczenia gospodarcze
POZIOM 0: salon + wiatrołap + komunikacja + łazienka + taras + kuchnia
POZIOM 1: 2 sypialnie + taras
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w malowniczej lokalizacji. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do centrum miasta. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12499)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl