widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2078-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 220 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 177 zł. Cena – 699 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadje się na prowadzenie dochodowej restauracji z pokojami do wynajęcia. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, blisko zjazdu z autostrady A4, granicy Niemiec oraz Czech. W otoczeniu przepiękne, zielone lasy Borów Dolnośląskich, liczne trasy rowerowe, spływy kajakowe etc. To również idealne miejsce na grzybobranie i polowanie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE:
– sala restauracyjna
– taras
– bar
– wc
– kuchnia
– 3 pomieszczenia pomocnicze
– komunikacja
– 4-osobowy pokój
– łazienka
na PIĘTRZE:
– 4-osobowy pokój
– 3-osobowy pokój
– 3 łazienki
– 2 balkony
– salon
– sypialnia
– garderoba
– pokój

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest starannie zagospodarowana i obsadzona roślinnością działka. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy murowany, wolnostojący garaż wraz z parkingiem. Wszystkich natomiast zainteresuje praktyczna altana ogrodowa oraz kotłownia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest ochrona profesjonalnej agencji. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji (obejmuje wyposażenie). Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12142)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl