eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 250 m2 wraz z dużą działką 1 500 m2 i atrakcyjną ceną 950 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 3 800 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością umeblowania i wyposażenia.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowana instalacja alarmowa na kartę SIM wsparta czujnikami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla osób, które cenią sobie niezależność, ciszę i bliskość terenów zielonych oraz dla osób, które chcą żyć komfortowo i nowocześnie. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje duży garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także perfekcyjnie utrzymana działka z licznymi nasadzeniami roślinnymi oraz częścią rekreacyjno-wypoczynkową. Na uwagę zasługuje ponadto podświetlone oczko wodne oraz sterowany elektronicznie system nawadniający trawnik. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z podświetlanym basenem w cichej i spokojnej okolicy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy:
– garaż
– salon
– kotłownię
– taras
– pokój
– kuchnię
– łazienkę
– jadalnię
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy:
– hol
– sypialnię
– łazienkę
– 3 pokoje.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12235)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl