komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 255 m2 wraz z dużą działką 900 m2 i atrakcyjną ceną 720 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 2 824 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się zarówno dla 4-, 5-osobowej rodziny, jak i pod cele komercyjne. Atrakcyjna lokalizacja na przedmieściach, w cichej i malowniczej okolicy, nieopodal szkoły i przedszkola to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: salon + kuchnię + jadalnię + łazienkę + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + hall + ganek + pomieszczenie gospodarcze pod schodami + garaż jednostanowiskowy + kotłownię + wiatę
na PIĘTRZE znajdziemy: 4 pokoje + 4 balkony + łazienkę + korytarz  + klatkę schodową.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją oryginalną i okazałą bryłą, nawiązującą do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisuje się w miejscowy krajobraz. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Na osobną uwagę zasługuje na pewno starannie utrzymana i obsadzona kwiatami oraz drzewami ozdobnymi działka. Cena ekskluzywnej rezydencji pozostaje do negocjacji. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12318)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl