nowoczesne i prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 710 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3 700 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2014 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 719 tys. złotych, wygodny metraż 125,93 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera stałą zabudowę wraz z zabudową kuchenną i sprzętem AGD. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest najnowocześniejszymi gadżetami oraz zdobyczami techniki, jak np. światłowód do Internetu, LED-owe oświetlenie, nowoczesny system alarmowy, ogrzewanie podłogowe etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– kotłownia
– garaż
– wc
– pokój dla gości
– jadalnia
– spiżarnia
– kuchnia
– taras
– pokój dzienny
KONDYGNACJA 1:
– pomieszczenia strychowe
– łazienka
– pokój-garderoba
– sypialnia główna
– balkon
– 2 sypialnie.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12555)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl